Ontmoeten, aandacht, elkaar scherp houden, betrokkenheid bij de wereld en bij elkaar, verdieping en bezinning.

Contact communicatie en leren

Ouderling communicatie

Dhr. D.J.J. (Dick) Mensink, tel. 0592 317595, e-mail: communicatie@vredenoord-assen.nl

Kerkblad

Wijkberichten: Mw. C. (Corry) van der Molen), e-mail: wijkberichtenvredenoord@hotmail.com

Eindredacteur: Mw. Y. (Yvonne) Lussenburg, tel. 0592 409292, e-mail: yvnim@hotmail.com

Redactiebureau: Oosterhoutstraat 30, 9401 NE Assen, tel. 0592 359092, e-mail: kerkblad@pkn-assen.nl

Abonnement: kerkelijk bureau, tel. 0592 312056, e-mail: kerkelijkbureau@pkn-assen.nl

Public relations (PR)

Voorzitter: vacant (contact voorlopig via Marjolein Kleve – zie onder)

Beleid: dhr. M. (Martien) de Pauw, tel. 0592 317253, e-mail: m.depauw@kpnmail.nl

Organisatie: dhr. G. (Gerard) Alberts, tel. 0592 318881, e-mail: ontwerp@albertskleve.nl

Folders en affiches: dhr. H. (Henk) Ratering, e-mail: h.ratering@home.nl

Opmaak en productie: mw. M. (Marjolein) Kleve, tel. 0592 318881, e-mail: dtp@albertskleve.nl

Website

Webmaster: dhr. A. (Aad) van Dijk, tel. 0592 751303, e-mail: webmaster@vredenoord-assen.nl

Webredacteur: dhr. K. (Kees) Mulder, tel. 0592 344515, e-mail: mulder-wiersema@versatel.nl

Webredacteur: dhr. K.P. (Klaas Pieter) Touw, tel. 0592 317253, e-mail: k.p.touw@kpnmail.nl

Weboperator: dhr. F. (Frits) Jonker, tel. 0592 311528, e-mail: liturgie@vredenoord-assen.nl

Facebook

Coördinator: dhr. C. (Kees) Richters, tel. 0592 353191, e-mail: c.richters@home.nl.

Adventskerk specifieke activiteiten

Productie ‘Orde van dienst’: mw. M. (Marjolein) Kleve, tel. 0592 318881 /  mw. A. (Annie) Horlings, tel. 0592 311584, e-mail: ovd-adventskerk@vredenoord-assen.nl

  • de ‘Orde van dienst’ van ‘Musica pro Deo’ wordt gemaakt door dhr. K.P. (Klaas Pieter) Touw, tel. 0592 31 72 53, e-mail: k.p.touw@kpnmail.nl

Wijkfeest OOST: mw. W. (Willie) Beekman, tel. 0592 310663, email: j.w.beekman@home.nl

Postbezorging Adventskerk: dhr. R. (Rein) Venema, tel. 0592 317088, e-mail: h.venema41@kpnplanet.nl

Zingevingsfestival: dhr. A. (Arie) Keijzer, tel. 0592 315592, e-mail: arie.keijzer@gmail.com

Activiteitenkrant

Predikanten zijn aanleveradres voor activiteiten; ds. Peter van de Peppel is eindredacteur voor geheel Assen.

Asser Bach Cantate Groep

Mevr. H. (Henny) Dokman, secretaris, tel. 06 46325574, e-mail: h.dokman@gmail.com

Dhr. R. (Reinder) van der Molen, voorzitter, tel. 0592 346549, e-mail: reinder.vandermolen@gmail.com

Kerk en kunst

Dhr. K. (Kees) den Boer, tel. 0592 420277, e-mail: keesdenboer38@planet.nl

Dhr. C. (Cees) Hoekstra, tel. 0593 592925 of 06 11 62 42 84, e-mail: cshoekstra@gmail.com

Kerk en theater

Dhr. R. (Reinder) van der Molen, tel. 0592 346549, e-mail: reinder.vandermolen@gmail.com

Dhr. O. (Otto) Lussenburg, tel. 06 14 41 95 54, e-mail: o.lussen@hotmail.com

Kerk op reis

Dhr. K. (Kees) den Boer, tel. 0592 420277, e-mail: keesdenboer38@planet.nl


Leren

zie predikanten

 

Adventskerk
Lindelaan 49
9404 KR Assen
Locatie/route

Opstandingskerk
Wilgenbeemd 2
9403 MA Assen
Locatie/route