Ontmoeten, aandacht, elkaar scherp houden, betrokkenheid bij de wereld en bij elkaar, verdieping en bezinning.

Contact moderamen

Voorzitter kerkenraad

Dhr. H.F. (Henk) Schoep, tel. 0592 371564, e-mail: henkf@schoep.net

Scriba kerkenraad

Dhr. H. (Harrie) van der Ploeg, tel. 0592 347812, e-mail: scriba@vredenoord-assen.nl

Predikant

Ds. R.H.W. (Roeland) Busschers, tel. 0592 340583, e-mail: r.h.w.busschers@kpnplanet.nl

Predikant

Ds. H. (Helène) van Noord, tel. 0592 300388, e-mail: h.van.noord@planet.nl

Pastoraat

Mw. I. (Irene) Voorintholt, tel. 0592 313411, e-mail: pastoraat@vredenoord-assen.nl

Secretaris diaconaat

dhr. H. (Henk) Siekmans, tel. 06 25350084, e-mail: diaconie@vredenoord-assen.nl

Financiën en beheer

Mw. M. (Mijntje) Hennipman, tel. 0592 318353, e-mail: hennipmanmijntje@kpnmail.nl

Communicatie en leren

Dhr. D.J.J. (Dick) Mensink, tel. 0592 317595, e-mail: communicatie@vredenoord-assen.nl

Notulist

Sjaak Goedvolk

Adventskerk
Lindelaan 49
9404 KR Assen
Locatie/route

Opstandingskerk
Wilgenbeemd 2
9403 MA Assen
Locatie/route