Ontmoeten, aandacht, elkaar scherp houden, betrokkenheid bij de wereld en bij elkaar, verdieping en bezinning.

Moderamen

Het moderamen vormt het dagelijks bestuur van de wijkgemeente Vredenoord en bestaat uit de volgende personen


HenkSchoepVoorzitter kerkenraad

dhr. H.F. (Henk) Schoep

Telefoon: 0592 371564

E-mail: henkf@schoep.net


 

Scriba kerkenraad

Vacant

Telefoon: zie voorzitter kerkenraad

E-mail: scriba@vredenoord-assen.nl


DsRoelandBusschersPredikant

Ds. R.H.W. (Roeland) Busschers

Telefoon: 0592 340583

E-mail: r.h.w.busschers@kpnplanet.nl


DsHelenevanNoordPredikant

Ds. H. (Helène) van Noord

Telefoon: 0592 300388

E-mail: h.van.noord@planet.nl


Pastoraat

Mw. I. (Irene) Voorintholt

Telefoon: 0592 313411

E-mail: pastoraat@vredenoord-assen.nl


HenkSiekmansDiaconaat

Dhr. H. (Henk) Siekmans

Telefoon: 06 25350084

E-mail: diaconie@vredenoord-assen.nl


Financiën en beheer

Mw. M. (Mijntje) Hennipman

Telefoon: 0592 318353

E-mail: hennipmanmijntje@kpnmail.nl


Communicatie

Dhr. D.J.J. (Dick) Mensink

Telefoon 0592 317595

E-mail: communicatie@vredenoord-assen.nl


Notulist

Sjaak Goedvolk

Adventskerk
Lindelaan 49
9404 KR Assen
Locatie/route

Opstandingskerk
Wilgenbeemd 2
9403 MA Assen
Locatie/route